Hakkımızda


    Şirketimiz 2000 yılında tesisat ve kazan daireleri imalatı konusunda faliyetlerine başlamış olup bugünedek çeşitli bayiliklerle büyüyerek ; tesisat,doğalgaz ve teknik malzeme konularında,ürün satışı alanında çalışmalarını sürdürmüştür.

Her müşterimizin bir birey olduğu bilincinden yola çıkarak; bir binanın komple mekanik tesisatını yaptırmak isteyen bir kurum yöneticisinin de, evindeki musluğun contasını değiştirmek zorunda kalan insanımızın da ihtiyaç ve beklentilerinin farkındayız.

Şirketimizin başarısının temelinde; şirket ortakları ve çalışanlarımın aynı mesai ortamında, aynı hizmet ve sorumluluk anlayışını paylaşmaları yatmaktadır.

Gelen müşterilerimizin bizlerin velinimeti olduğu bilincinde, onlara sıcak ve samimi bir ortamda hizmet etmek düsturumuzdur. Havalandırma, temiz su, pis su, kalorifer, doğalgaz Tesisatlarında, kazan dairesi, kombi v.s işleriniz için; Ürün teminatı ihtiyaçlarınızda şirketimizden teklif almadan karar vermeyiniz.

Vizyonumuz

     Isıtma, soğutma, yangın sistemleri konusunda uzmanlaşmış, ülke ekonomisine katkıda bulunan lider firmalardan birisi olmak.